تمامي حقوق براي شرکت فني و مهندسي تاجي سافت محفوظ ميباشد
شرکت فني و مهندسي تاجي سافت
طراحي سايت هاي پارسي زبان در دوحالت ايستا و پويا ، واکنش گرا ، طراحي سيال و برنامه نويسي موبايل
خدمات چاپ و تبليغات
چاپ افست رنگي
چاپ ديجيتال
چاپ روي اجسام مانند ليوان
خريد دامنه و هاست
ميزباني وب
تبليغات اينترنتي و در شبکه هاي اجتماعي
طراحي نرم افزار فاکتور ساز
باما جهاني شويد
یکی از ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد تبلیغات در اینترنت فراهم آمدن بستری برای هرچه هوشمند سازی تبلیغات و به فراخور آن افزایش موفقیت یک کمپین تبلیغاتی در کنار سهولت ارزیابی موفقیت یا شکست آن است به‌ طوری‌ که هر دو ویژگی کمیت و کیفیت را می توان به‌ طور همزمان سنجید و با یک تصمیم درست میزان موفقیت آتی را افزایش داد.
سرعت و بازار مستقيم کليد طلايي شماست
سرعت اعمال اصلاحات در تبلیغ و درنتیجه بررسی اثرات اعمال هرگونه تغییر در اجرای یک کمپین از قبیل تغییر در ترافیک تبلیغات ، شعار کمپین ، سایت‌های انتخابی ، افزایش یا کاهش بودجه و غيره از ویژگی‌ های این نوع تبلیغات است که آن را با سایر انواع تبلیغات متفاوت می‌سازد. در این شیوه از تبلیغات مردم تجارت شما را به صورت مستقیم در شبکه های اجتماعی و کمپین های ما مشاهده میکنند ، روزانه بیش از ۱۰۰/۰۰۰ نفر شما را خواهند شناخت.
امروزه با پيشرفت علم مديريت بازاريابي و ظهور تکنولوژي هاي مدرن ارتباطي
استفاده از اينترنت به دليل گستردگي و فراگير بودن آن اجتناب نا پذير است.
فضايي که شما ميتوانيد در آن رشد کنيد و به سود هميشگي برسيد با کمترين هزينه و بيشترين بازده در مقايسه با ساير روش هاي موازي در عرصه تبليغات.
مخاطبان اينترنت تمامي اقشار جامعه هستند ، پس اين گستردگي در مخاطبان ميتواند يک مزيت باشد تا شما براي  خود مشتريان آينده را ايجاد کنيد ، مشتريان آينده شما جوانان و نو جوانان امروز هستند.
کافيست کار را به کاردان بسپاريد.
قطعا شما هم به اين نتيجه رسيده ايد که يک فروشگاه اينترنتي موفق ميتواند حتي بهتر از يک فروشگاه فيزيکي باشد و قطعا کم هزينه تر و به دليل نداشتن هزينه هاي جاري فروشگاه ميتواند به اقتصاد شما کمک کند.
بله فروشگاه اينترنتي بسيار ايده عالي است ، اما تامين امنيت آن که شامل امنيت مبادله اينترنتي ، اطلاعات روي سايت و حساب هاي کاربران است را چگونه بايد تامين کرد؟ آيا ميتوان تنها به تدابير امنيتي پيش پا افتاده بسنده کرد؟
روش هاي هوشمند و کاربردي تامين امنيت در فروشگاه اينترنتي يا وبسايت شما به شما اين امکان را ميدهد تا مشتريان شما با آسايش خيال و اطمينان از شما خريد کنند.
اما اين مشتريان از کجا شما را خواهند شناخت ؟
چگونه به شما را خواهند يافت و به شما اعتماد کنند؟
شبکه هاي اجتماعي و وبسايت هاي پر بازديد قطعا فضاي مناسب بسيار عالي براي تبليغات کسب و کار شما هستند ، اما آيا شما اين وبسايت ها را ميشناسيد؟ چند نفر در شبکه هاي اجتماعي شما را دنبال ميکنند؟
آيا کاربران به شما اطمينان ميکنند؟ آيا تبليغات شما را جدي ميگيرند؟
قطعا در شهر هاي مجازي شما نياز به افرادي داريد که ظمن داشتن ايده هاي تبليغاتي نوين و موثر از محبوبيت بين کاربران برخوردار باشند ، افرادي که بتوانند با يک تبليغ تاثير گزار شما را به هدف نهايي که همان رسيدن به سود بيشتر و هزينه کمتر ميباشد برسانند.
مشاوران و متخصصان تبليغات و بازاريابي ما همينک آماده همکاري باشما هستند. زمان هرگز به عقب برنمي گردد زمان را از دست ندهيد.
شما نياز داريد تا در بازه هاي زماني بازار را تحليل کنيد ، با توجه به تحليل هاي بازار محصولات يا خدمات خود را ارتقاء دهيد ، ايمان داشته باشيد ، پيروزي ازآن کسي است که در راه آن قدم بردارد.
نا برده رنج گنج ميثر نشود
مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
تصميم دارم از اين لحظه جهاني شوم