تمامي حقوق براي شرکت فني و مهندسي تاجي سافت محفوظ ميباشد
شما با صفحه نمايشي کوچک از تاجي سافت بازديد مي فرماييد ، اين نسخه به صورت هوشمند براي دستگاه هاي قابل حمل طراحي شده است ، پيشنهاد ميکنيم تا براي آشنايي بهتر با تاجي سافت از طريق کامپيوتر اقدام فرماييد
شرکت فني و مهندسي تاجي سافت
خريد دامنه و هاست
ميزباني وب
تبليغات اينترنتي و در شبکه هاي اجتماعي
طراحي نرم افزار فاکتور ساز
بنياد جهاني نرم افزارهاي آزاد و تاجي سافت
بنیاد نرم‌افزارهای آزاد یک سازمان ناسودبر است که در ماه اکتبر سال ۱۹۸۵ میلادی توسط ریچارد استالمن تأسیس شد تا از جنبش نرم‌افزار آزاد و به ویژه پروژه ي گنو حمایت کند.
از زمان تأسیس این بنیاد تا اواسط دهه ۱۹۹۰ سرمایه‌های آن بیشتر از همه صرف استخدام برنامه‌نویسانی برای نوشتن نرم‌افزارهای آزاد شده بود.
بنیاد نرم‌افزار آزاد به عنوان یک سازمان ناسودبر که از توسعه ي نرم‌افزار آزاد حمایت می‌کند. این بنیاد پروژه‌های کنونی گنو از جمله فروش راهنماها و نوار مغناطیسی ذخیره داده را ادامه داد و برای سیستم نرم‌افزار آزاد برنامه ‌نویس استخدام کرد و از آن موقع تاکنون به اندازه ي ترویج نرم‌افزار آزاد، این فعالیت‌ها را ادامه داده‌است. همچنین بنیاد نرم‌افزار آزاد ناشر تعدادی از مجوزهای نرم‌افزار آزاد است و این امکان را دارد که در صورت نیاز در مورد آن‌ها تجدید نظر کند.

بنیاد نرم‌افزار آزاد صاحب کپی‌رایت قسمت‌های مختلفی از پروژه گنو مانند جی‌سی‌سی است. بنیاد به عنوان صاحب این کپی‌رایت‌ها وقتی نقض قوانین حق تکثیر روی این‌نرم‌افزارها اتفاق می‌افتد، این قدرت را دارد که نیازمندی‌های کپی‌لفت در پروانه عمومی همگانی گنو را اجرا کند.
گِنو
سیستم‌ عامل گنو در سال ۱۹۸۳ با هدف ایجاد سیستم‌عاملی کامل و آزاد شبیه به یونیکس به‌وسیله ریچارد استالمن پایه‌گذاری شد.
پروژه ي گنو در سال ۱۹۸۴ با هدف پشتیبانی و تولید نرم‌افزار آزاد برای سیستم‌عامل گنو تأسیس شد.
بنیاد نرم‌افزار آزاد در سال ۱۹۸۵ با هدف حمایت از جنبش نرم‌افزار آزاد و به ویژه پروژه ي گنو شروع به کار کرد.
امروزه مهم‌ترین و رایج‌ترین سیستم‌عاملی که از نرم‌افزارهای پروژه گنو و پروانه گنو.جي.پي.ال ستفاده می‌کند، لینوکس است که از کرنل لینوکس استفاده می‌کند و به شکل توزیع لینوکس عرضه می‌شود که به آن گنو/لینوکس می‌گویند.
کرنل اصلی سیستم‌عامل گنو، گنو هرد است که هنوز در حال توسعه تا رسیدن به سطح پایدار است و کاربر و کاربرد زیادی ندارد.
گنو/لینوکس سیستم عاملی است که توسط هزاران برنامه نویس از اقصی نقاط دنیا توسعه داده می‌شود، گنو/لینوکس اغلب به دلیل هسته‌ی خود یعنی لینوکس به شهرت رسیده است. این سیستم‌عامل از سال‌ها قبل به عنوان تهدیدی برای ویندوز مایکروسافت مطرح شد و با توجه به امکانات خاصی که در اختیار کاربران قرار می‌داد، توانست در برخی از زمینه‌ها سیستم عامل ویندوز مایکروسافت را بطور کامل از گردانه رقابت خارج کند. گنو/لینوکس به دلیل سرعت، امنیت، رایگان بودن و از همه مهم‌تر متن-باز و آزاد بودن به سرعت مورد توجه کاربران مختلف قرار گرفت. برای اینکه بدانید گنو/لینوکس چیست، ابتدا باید بدانید که سیستم عامل چیست، سیستم عامل در واقع نرم افزاری است که ارتباط بین سخت افزار و کاربر را برقرار می‌کند. در واقع بسیاری از کاربران حتی ارتباط زیادی با خود سیستم عامل‌ها ندارند و بیشتر استفاده آن‌ها با نرم افزارهایی است که بر روی سیستم عامل اجرا می‌شوند.
پس سیستم عامل بستری را فراهم می‌کند تا برنامه‌ها به راحتی اجرا شوند و سرویس‌ها مورد نظر خود را به کاربران ارائه کنند. لینوکس سیستم‌عاملی است که قادر است بر روی پردازنده‌های مختلف مبتنی بر معماری آرم یا 86 ايکس اجرا شود. این بدین معناست که هسته‌ی لینوکس بعنوان زیرساخت سیستم‌عامل (اندروید، گنو/لینوکس و...) می‌تواند نه تنها روی کامپیوترهای مختلف اجرا شود بلکه امکان نصب و استفاده از آن بر روی انواع مختلف ابزارهای الکترونیکی از ساعت هوشمند گرفته تا تلفن، تبلت، دستگاه‌های غول پیکر صنعتی و... وجود دارد. در حقیقت «لينوکس» کرنل یا هسته‌ای است که سیستم‌عامل‌های مختلفی نظیر گنو/لینوکس و اندروید را نیرو می‌بخشد. در هر حال برای سادگی بیشتر، معمولا در بسیاری از مجامع از گنو/لینوکس نیز با همان نام
«لینوکس» ياد می‌شود.
تحريم ها بر ما اثر ندارد ، همان طور که پيش تر خوانديد لينوکس را ميتوان به عنوان بهترين سيستم عامل تحت وب براي سرور ها در نظر گرفت. لينوکس در سرورهاي قدرتمند ما در ايران به شما اين امکان را ميدهد تا با اطمينان خاطر از حفاظت اطلاعات خود اقدام به برپا سازي و انتشار سازه هاي تحت وب خود نماييد.
افتخار داريم تا بر روي سرورهاي لينوکس ايران آخرين بروز رساني سي پنل به همراه امکانات تهيه پشتيبان و غيره را ارائه دهيم.
ميخواهم به لينوکس نقل مکان کنم
بـامــا تـمــاس بـگــيــريــــد!
تقديرنامه بنياد نرم افزارهاي متن باز براي انتشار نرم افزارهاي متن باز پارسي